Willa Grazi

PIĘTRA

WYBIERZ PIĘTRO

Willa Grazi

NumerMetrażCenaPokojeDostępnośćWięcejKarta mieszkania
3B100.70 m2Sprzedane2SprzedaneSzczegółyPobierz
3A51.97 m2Sprzedane3SprzedaneSzczegółyPobierz
2B100.70 m2Sprzedane2SprzedaneSzczegółyPobierz
2A51.97 m2480 722zł3DostępneSzczegółyPobierz
1B100.70 m2815 670zł4DostępneSzczegółyPobierz
1A51.97 m2Sprzedane3SprzedaneSzczegółyPobierz
willagrazi logo6

Konceptbud Development

Dom, który pasuje do Twojego stylu życia.

W

illa Grazi to kameralna zabudowa domów w zabudowie szeregowej dwu lokalowych, oferująca dwa typy mieszkań. Na parterze znajdują się przestronne mieszkania z wydzielonymi ogródkami. Powyżej są wygodne dwu poziomowe apartamenty z przestronnymi balkonami i tarasami. 2 Piętro można zaaranżować pod własne potrzeby. Rezygnując z antresoli można zwiększyć metraż i układ funkcjonalny. W każdym apartamencie jest wydzielone miejsce na kominek, który z pewnością podtrzyma atmosferę domowego ogniska. Kluczowym atutem inwestycji są też duże przeszklenia otwierające przestrzeń oraz zapewniające światło .

standardy wykończenia

Przestrzenie i najwyższej klasy design.

N

owoczesne budynki powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii budowlanych. Dzięki temu, jego mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko estetycznym designem i wygodnymi rozwiązaniami, ale również komfortem termicznym i wysoką jakością powietrza. W lokalach mieszkalnych zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Ogrzewanie pompą ciepła jest tanie. Nie wytwarza spalin i działa w pełni automatycznie, tak że można niemal zapomnieć o jej obecności.

Zobacz szczegóły standardów wykończenia Willi Grazi.

Willa Grazi

Wszędzie masz blsko

Sklepy i restauracje

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze takie jak Lidl, Biedronka, Żabka czy targowisko miejskie. Oraz osiedlowe restauracje.

Edukacja i placówki medyczne

W pobliżu działają placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, uczelnie wyższe. Dostęp do usług medycznych, poradni i aptek.

Sport i relaks

Dla dbających o formę oraz ceniących relax na świeżym powietrzu: kluby fitness i siłownie, stadion miejski, lodowisko, las zwierzyniecki.

Komunikacja

Willa Grazi doskonale jest skomunikowana z centrum miasta. W około w 10 minut dotrzesz do śródmieścia, komunikacją miejską lub własnym autem. Dzięki nowej obwodnicy można z łatwością przemieszczać się w kierunku: Warszawy Ełku, Suwałk czy Lublina.

Willa Grazi

Poznaj Willę Grazi

G

rażyna - Imię litewskie utworzone przez Adama Mickiewicza. Pochodzi od litewskiego słowa „grazus” lub „grazi”, co znaczy „piękna”. Takie imię nosi jedna z bohaterek poematu napisanego przez naszego wieszcza pt. „Grażyna”.

Kobieta o tym imieniu to osoba, która kocha swój dom, lubi w nim przebywać, stara się aby nigdy nie wygasło ciepło domowego ogniska. Jest atrakcyjna, ambitna i pracowita, przenikliwa i kreatywna. Tak oto „Grażyna’ stała się patronką naszego wyzwania budowlanego.

Willa Grazi to kameralna zabudowa domów w zabudowie szeregowej dwu lokalowych, oferująca dwa typy mieszkań. Na parterze znajdują się przestronne mieszkania z wydzielonymi ogródkami. Powyżej są wygodne dwu poziomowe apartamenty z przestronnymi balkonami i tarasami. 2 Piętro można zaaranżować pod własne potrzeby. Rezygnując z antresoli można zwiększyć metraż i układ funkcjonalny. W każdym apartamencie jest wydzielone miejsce na kominek, który z pewnością podtrzyma atmosferę domowego ogniska. Kluczowym atutem inwestycji są też duże przeszklenia otwierające przestrzeń oraz zapewniające światło .

Istnieje też możliwość połączenia mieszkań dla tych, którzy nie akceptują kompromisów i potrzebują jeszcze większej przestrzeni. Nowoczesne budynki powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii budowlanych. Dzięki temu, jego mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko estetycznym designem i wygodnymi rozwiązaniami, ale również komfortem termicznym i wysoką jakością powietrza.

W lokalach mieszkalnych zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła . Ogrzewanie pompą ciepła jest tanie. Nie wytwarza spalin i działa w pełni automatycznie, tak że można niemal zapomnieć o jej obecności. Pompa ciepła jest napędzana energią elektryczną, ale dostarcza ciepło pobierane z otoczenia – zakumulowane w gruncie albo powietrzu (a więc dostępne za darmo) – wobec tego jest to urządzenie ekologiczne.

BLISKO CENTRUM

Tylko 10 minut do ścisłego centrum do miasta w otoczeniu zieleni.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła, wygodne i energooszczędne.

WIĘCEJ PRZESTRZENI

Do wyboru taras balkon lub własny przydomowy ogródek.

KAMERALNE MIEJSCE

Tylko 6 mieszkań w budynku i ogrodzony teren posesji.

Willa Grazi

Galeria wizualizacji

Willa Grazi

Galeria wnętrz

Willa Grazi

Zobacz na mapie

Here is a quick search through all of our properties

No posts were found for provided query parameters.