Willa Grazi

PIĘTRA

WYBIERZ PIĘTRO

Willa Grazi

NumerMetrażCenaPokojeDostępnośćSzczegółyKarta mieszkania
3B100.70m²-2SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
3A51.97m²-3SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
2B100.70m²-2SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
2A51.97m²-3SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
1B100.70m²-4SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
1A51.97m²-3SprzedaneSzczegóły Pobierz PDF
willagrazi logo6

Konceptbud Development

Dom, który pasuje do Twojego stylu życia.

W

illa Grazi to kameralna zabudowa domów w zabudowie szeregowej dwu lokalowych, oferująca dwa typy mieszkań. Na parterze znajdują się przestronne mieszkania z wydzielonymi ogródkami. Powyżej są wygodne dwu poziomowe apartamenty z przestronnymi balkonami i tarasami. 2 Piętro można zaaranżować pod własne potrzeby. Rezygnując z antresoli można zwiększyć metraż i układ funkcjonalny. W każdym apartamencie jest wydzielone miejsce na kominek, który z pewnością podtrzyma atmosferę domowego ogniska. Kluczowym atutem inwestycji są też duże przeszklenia otwierające przestrzeń oraz zapewniające światło .

standardy wykończenia

Przestrzenie i najwyższej klasy design.

N

owoczesne budynki powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii budowlanych. Dzięki temu, jego mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko estetycznym designem i wygodnymi rozwiązaniami, ale również komfortem termicznym i wysoką jakością powietrza. W lokalach mieszkalnych zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła. Ogrzewanie pompą ciepła jest tanie. Nie wytwarza spalin i działa w pełni automatycznie, tak że można niemal zapomnieć o jej obecności.

Zobacz szczegóły standardów wykończenia Willi Grazi.

Willa Grazi

Wszędzie masz blsko

Sklepy i restauracje

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze takie jak Lidl, Biedronka, Żabka czy targowisko miejskie. Oraz osiedlowe restauracje.

Edukacja i placówki medyczne

W pobliżu działają placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, uczelnie wyższe. Dostęp do usług medycznych, poradni i aptek.

Sport i relaks

Dla dbających o formę oraz ceniących relax na świeżym powietrzu: kluby fitness i siłownie, stadion miejski, lodowisko, las zwierzyniecki.

Komunikacja

Willa Grazi doskonale jest skomunikowana z centrum miasta. W około w 10 minut dotrzesz do śródmieścia, komunikacją miejską lub własnym autem. Dzięki nowej obwodnicy można z łatwością przemieszczać się w kierunku: Warszawy Ełku, Suwałk czy Lublina.

Willa Grazi

Poznaj Willę Grazi

G

rażyna - Imię litewskie utworzone przez Adama Mickiewicza. Pochodzi od litewskiego słowa „grazus” lub „grazi”, co znaczy „piękna”. Takie imię nosi jedna z bohaterek poematu napisanego przez naszego wieszcza pt. „Grażyna”.

Kobieta o tym imieniu to osoba, która kocha swój dom, lubi w nim przebywać, stara się aby nigdy nie wygasło ciepło domowego ogniska. Jest atrakcyjna, ambitna i pracowita, przenikliwa i kreatywna. Tak oto „Grażyna’ stała się patronką naszego wyzwania budowlanego.

Willa Grazi to kameralna zabudowa domów w zabudowie szeregowej dwu lokalowych, oferująca dwa typy mieszkań. Na parterze znajdują się przestronne mieszkania z wydzielonymi ogródkami. Powyżej są wygodne dwu poziomowe apartamenty z przestronnymi balkonami i tarasami. 2 Piętro można zaaranżować pod własne potrzeby. Rezygnując z antresoli można zwiększyć metraż i układ funkcjonalny. W każdym apartamencie jest wydzielone miejsce na kominek, który z pewnością podtrzyma atmosferę domowego ogniska. Kluczowym atutem inwestycji są też duże przeszklenia otwierające przestrzeń oraz zapewniające światło .

Istnieje też możliwość połączenia mieszkań dla tych, którzy nie akceptują kompromisów i potrzebują jeszcze większej przestrzeni. Nowoczesne budynki powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych technologii budowlanych. Dzięki temu, jego mieszkańcy mogą cieszyć się nie tylko estetycznym designem i wygodnymi rozwiązaniami, ale również komfortem termicznym i wysoką jakością powietrza.

W lokalach mieszkalnych zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła . Ogrzewanie pompą ciepła jest tanie. Nie wytwarza spalin i działa w pełni automatycznie, tak że można niemal zapomnieć o jej obecności. Pompa ciepła jest napędzana energią elektryczną, ale dostarcza ciepło pobierane z otoczenia – zakumulowane w gruncie albo powietrzu (a więc dostępne za darmo) – wobec tego jest to urządzenie ekologiczne.

city

BLISKO CENTRUM

Tylko 10 minut do ścisłego centrum do miasta w otoczeniu zieleni.

temp

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła, wygodne i energooszczędne.

taras

WIĘCEJ PRZESTRZENI

Do wyboru taras balkon lub własny przydomowy ogródek.

house

KAMERALNE MIEJSCE

Tylko 6 mieszkań w budynku i ogrodzony teren posesji.

Willa Grazi

Galeria wizualizacji

Willa Grazi

Galeria wnętrz

Willa Grazi

Zobacz na mapie

Here is a quick search through all of our properties

No posts were found for provided query parameters.