About us

Konceptbud Development powstał z miłości do projektowania, poczucia estetyki i tworzenia.

T

o klienci są naszym impulsem do działania, a ich marzenia i potrzeby wyznaczają nam kierunki. Każdy z nas, wnosi do zespołu inny punkt widzenia, inne doświadczenia i przekonania. Dzięki temu nasze inwestycje są zawsze przemyślane. Specjalizujemy się głównie w tworzeniu domów w zabudowie szeregowej.

Nieustannie staramy się rozszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją w taki sposób, aby łączyć innowacyjne technologie z poczuciem bezpieczeństwa. Od początku prowadzonej działalności stale dbamy o prężny rozwój i zdobywamy cenne doświadczenie, które wraz z zespołem specjalistów wykorzystujemy przy realizacji kolejnych inwestycji. Jako deweloper zwracamy szczególną uwagę na lokalizację. Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom.

Gwarantujemy dbałość o detal, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i urządzeń oraz współpracę z doświadczonymi uczestnikami procesu inwestycyjnego: architektami, wykonawcami i inżynierami .Wiemy, że nasze inwestycje zostaną długo po nas, dlatego szanujemy kontekst w którym powstają. Wiemy co zrobić, aby miały uniwersalny i ponadczasowy charakter.

Projektujemy i Budujemy

Generalny Wykonawca

N

aszym stałym partnerem jest firma Konceptbud Marcin Dolida, która na rynku budowlanym funkcjonuje od 2010 roku wykonując wiele obiektów o różnym stopniu skomplikowania. Głównym przedmiotem działalności firmy są usługi polegające na wykonywaniu konstrukcji obiektów budowlanych oraz realizacji kompleksowej budów w tzw. systemie generalnego wykonawstwa . Firma współpracuje ze sprawdzonymi podwykonawcami i rzetelnymi dostawcami materiałów i urządzeń, co wpływa znacząco na realizację powierzonych zadań inwestycyjnych. Przy zastosowaniu najnowszych technologii w budownictwie wykonuje wszelkie prace budowlane, od fundamentów aż po dach.

Zrealizowany projekt

Korona Warneńczyka

Nowoczesny kompleks trzech budynków w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Władysława Warneńczyka, osiedle Wygoda w Białymstoku . Budynek nr 1 składa się z 7 lokali usługowych natomiast w budynku 3 i 3a znajdują się samodzielne lokale mieszkalne trzy kondygnacyjne. Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, elegancką, funkcjonalną architekturą i kompleksowo zaaranżowanymi terenami zielonymi.